FICPOL - Nowy Targ

FICPOL - skóry, wełna, lanolina, chemia

Polski English Russia

Firma

Firma została założona w 1985 roku przez Stanisława i Katarzynę Fic, którzy po dzień dzisiejszy są jej jedynymi właścicielami. Właściciele od najmłodszych lat mieli styczność z branżą skórzaną. W ciągu minionej dekady obroty naszej firmy wzrosły kilkaset razy dzięki czemu stalismy się widoczną firmą na terenie Polski Południowej.

FICPOL - wełna

Jakość i usługi

Dostarczamy skóry na rynek lokalny jak również eksportujemy nasze wyroby do krajów Europy Zachodniej i Wschodniej (Ukraina, Rosja).

Produkujemy ze skór, które pochodzą z Niemiec, Angli, Holandii, Hiszpanii, USA i Australii. Dzięki ciągłej innowacyjności osiągamy coraz lepszą jakość naszych produktów.

Proces produkcji i innowacji

Pozostajemy w stałej współpracy ze specjalistami krajowymi, włoskimi i tureckimi dzięki czemu FIC POL ciągle opracowuje nowe sposoby garbowania i farbowania w celu zaoferowania naszym klientom wyższej jakości.

Dostarczamy skóry na rynek lokalny jak również do krajów Europy Zachodniej Posiadamy nowoczesną linię technologiczną do prania wełny woczej Zamów produkty on-line